Alış Satış
Dolar : 4.7490 4.7681
Euro : 5.4795 5.5014
Sterlin : 6.2306 6.2769

Vedat DİRİ
Dereleri Yukarı Akıtan Adamlar
2013-03-18 Tünelin ucundaki ışığın belirlenmeye başladığı haftalara girdik.
8-10 takım birbirini ezerlercesine tünelin ucuna doğru yaklaşmaya çalışmak için çabalayıp duruyor.öyle sıkıntılı bir süreç ki birbirinin üzerine basmak bile legal sayılıyor tünelin çıkışına varmak için.
Geçen haftaki akhisar beraberliği ile bozulan moralimizi hafta içinde bülent uygunun şehrin patronları diyebileceğimiz büyüklerimizi ziyaret ile düzeltilmeye çalışıldı ,işin başka yönü bu düzenlemenin saha içinde olması gerekliydi ki çok şükür bunu da sağladı bülent uygun.
Saha dizilimi adına en efektif kadroyu sürmüş,deplasman takımı havasından çok isteyen ,ısıran ,kovalayan bir havaya büründürmüştü ordu da takımımızı.
Orta sahadaki kalabalık kurgu rakibin ataklarını başlamadan kesmeye programlanmış, ileride cenkin gücü ve sernasın hızından faydalanarak golü hesaplamıştı uygun hoca.
Ordunun maç başındaki baskısını haftlardır kötü olan medunjanin çok güzel bir golle kırarak hem kendisini hem affterimiş hemde takıma moral vermiş oldu. Sonra ordu gelmeye başladı penaltı ile hector a biz bu maçı CUPERiriz mesajı attı ancak sernas unutulmuştu .çok hızlı çok kıvrak ve çok iyi vuruşları olan litvanyalı büyüklere göz kırpar gibiydi.milli takıma seçilen serdar ,KURTULUŞ un mimarı olarak takımı komuta ediyordu ki 18 içinde muz kabuğuna bastı,arkasından gelen atilla ise hun imparatoru gibi sevindi bulduğu beleş gole.
Gel gelelim sernas'ı harbiden çok kaale almayan ordu,köşe başına sinlenmiş RADAR aracına yakalanmış hız ihlali yapan araç gibi bir golle cezayı yedi.
Hani cristian ronaldo izleseydi kıskanırdı cinssinden di.
Deplasmanda İlk galibiyet hemde ne galibiyet 3,6,9 puanlık değil belkide 12 puanlık maç'ı kazandıran galibiyet olarak puan cetveline yansıdı.
Ordu da bir temmeni şarkısı vardı herkes bilir hani" ordunun dereleri aksa yukarı aksa".
İşte o temmeni gerçekleşti dereleri yukarı akıttı sernas ve arkadaşları ve orduyu da aşağı yuvarladı...
Teşekkürler çocuklar
Bu makale 10752 kez okunmuştur