Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

Avukatlık cübbesini giydi

Gaziantep Baro Başkanlığı’nda düzenlenen törende Mustafa Atioğlu yemin ederek avukatlığa başladı. Tören Baro Başkanı Avukat İskender Kahraman, Baro Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Ovayolu, Mustafa Atioğlu’nun annesi Öznur, babası Nedim, Mali Müşavir abisi İbrahim Halil Atioğlu ile Atioğlu’nun çok sayıda meslektaşının katılımıyla gerçekleşti.

2017-10-06 - 07:36 tarihinde eklendi.

Avukatlık cübbesini giydi

Avukatlık yeminini eden Mustafa Atioğlu, sonrasında ruhsatını Baro Başkanı Avukat İskender Kahraman’ın elinden aldı. Atioğlu’na avukatlık cübbesi Baro Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Ovayolu tarafından giydirildi. Gaziantep Barosu, Mustafa Atioğlu’na meslek hayatında başarılar diledi.

MUTLULUKLARINI AİLELERİYLE PAYLAŞTILAR

Ruhsatını Baro Başkanı Avukat İskender Kahraman ve Baro Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Ovayolu elinden alan genç avukat Mustafa Atioğlu, kendisini için özel bir gün olduğunu belirterek, hep bu günü beklediğini söyledi. Avukat Atioğlu, “Diğer arkadaşlarımla beraber hukuk ve adaletin üstünlüğünü savunmak için mücadele edeceğiz. Mesleğe benimle birlikte başlayan bütün arkadaşlarıma hayırlı ve uğurlu olması temennilerinde bulunuyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Bu makale 543 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - Sonraki Sayfa »
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA
Tatlı Puan
Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler