Alış Satış
Dolar : 4.8430 4.8624
Euro : 5.6778 5.7005
Sterlin : 6.4593 6.5073

Siyaseti buluşturan nikah

CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ’ın güzel kızı Deniz Gökdağ, siyasetin dünyasının önemli isimlerinin buluştuğu törende, Mehmet Sağır'ın yakışıklı oğlu Selim Sağır ile dünya evine girdi.

2018-04-17 - 08:15 tarihinde eklendi.

Siyaseti buluşturan nikah

FATMA ŞAHİN NİKAH KIYDI
CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ’ın kızı Deniz Gökdağ, Mehmet Sağır'ın oğlu Selim Sağır ile Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen nikah töreninde bir ömür boyu birlikteliğe "evet" dedi. Genç çiftin nikâhını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.
 
SİYASETÇİLER ŞAHİT OLDU
İş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı nikah töreninde çiftin şahitliğini CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay, Sibel Özdemir, CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, CHP Adana Miletvekili Elif Doğan, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, CHP Kırıkkale milletvekili Vecdi Gündoğdu, CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce, CHP Malatya milletvekili Veli Ağbaba, CHP Gaziantep milletvekili Akif Ekici, CHP Adana milletvekili İbrahim Özdiş, CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, Tayfun Turanlı ve Sıla Karagül yaptı.
 
EVLİLİK CÜZDANINI ŞAHİN VERDİ
Nikahın kıyılmasının ardından Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kısa bir konuşma yaparak, "Hep beraber bu mutluluğu yaşadık. Allah iki cihanda mesut etsin. Maşallah, birbirlerine gayet güzel yakıştılar. Eminim ki örnek bir aile olacaklardır. İnşallah çok mutlu olursunuz." dedi. Daha sonra Şahin, evlilik cüzdanını çifte verdi.
 
ENGİN ALTAY’DAN ESPİRİ
Birbirine çok yakışan çiftimizi dünya evine uğurluyoruz diyen CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, şimdi usul değişti diyerek eskiden geçlere tavsiye verilirdi şimdi ise büyüklere tavsiye veriliyor. Kayınvalideler buradan uzak durması lazım diyerek espiri yaptı. Altay, “İki değerli ailenin evlatlarını evlendiriyoruz. Allah mutlu mesut etsin. Evlilikte asıl olan güvendir. Birbirinize güveni kaybetmeyecek şekilde bu mutlu yuvayı sonsuza kadar sürdürün. Ailenize çevrenize saygıda kusur etmeyin. Nikah, genç çiftimize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.
. ÇETİN KARABIYIK

Bu makale 379 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - Sonraki Sayfa »
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler