Alış Satış
Dolar : 4.7174 4.7363
Euro : 5.5201 5.5422
Sterlin : 6.2866 6.3332

Mükemmellik ve paylaşım

Kalitenin kurumsallaşmadaki önemi anlatıldı

2016-02-18 - 13:23 tarihinde eklendi.

Mükemmellik ve paylaşım

GAZİANTEP Ticaret Odası ve Türkiye Kalite Derneği’nin ortaklaşa organize ettiği 'Kurumsal Mükemmellik ve Gaziantep Deneyim Paylaşım Konferansı' büyük ilgi gördü.


Gaziantep Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa; Türkiye Kalite Derneği Başkanı Hamdi Doğan, Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Yener, işadamları ile vatandaşlar katıldı. Konferansın açılış konuşmasını yapan Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, kalitenin kurumsallaşmadaki önemini anlattı. Ticarette kalitenin temel taşı olduğunu vurgulayan Bartık, şöyle dedi: 


“Kalitenin temel taşı olduğunu biliyoruz. Hepimiz bunları gördük. Gaziantep Ticaret Odası olarak kurumsallaşmak bizim asli görevimizdi. Zaten kurumsal bir odaydı. Biz bunu mükemmele nasıl taşırız diye çalıştık. Ödevimizi çalıştık. Gaziantep Ticaret Odası kalitede 4 yıldızı aldı. Türkiye’de Ticaret Odası olarak 4 yıldızı alan şu anda ilk ve tek odayız. Bunu ekibimizle birlikte daha ilerilere taşıyacağız.”


Türkiye Kalite Derneği Başkanı Hamdi Doğan, kalitenin hayatın her alanında önemli olduğunu kaydetti. Doğan; yönetim modelleri, toplam kalite yönetimi, mükemmellik modeli, kurum kültürünü değiştirme, kazanımlar ve sürdürülebilirlik konularında bilgi verdi. Konuşmaların ardından Türkiye Kalite Derneği Başkanı Hamdi Doğan ve Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, 'Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni imzaladı.

Bu makale 8051 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - Sonraki Sayfa »
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler