Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

3 yıl sonra dördüz bebek sevinci

Başkan, ailenin mutluluğuna ortak oldu

2016-02-22 - 15:11 tarihinde eklendi.

3 yıl sonra dördüz bebek sevinci

GAZİANTEP'te, 3 yıl süren tedavinin ardından Bilici çiftinin, dördüz kız bebekleri oldu. Bebek sahibi olmak isterken dördüz sahibi olan çift, çok mutlu olduklarını söylerken, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, kız bebeklere her türlü desteği vereceklerini söyledi.


Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, uzun süre bekledikten sonra dördüz bebek sahibi olan Seyit-Ayşe Bilici çiftinin mutluluğuna ortak oldu. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, dördüz bebekleri evlerinde ziyaret etti.


İki ay önce dünyaya gelen Şeyma, Zeynep, Elif ve Rümeysa isimli dördüz bebekleri Göksüncük Mahallesi'ndeki evlerinde ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, bebekleri kucağına alarak yakından ilgilendi. Bebeklerin sağlıklı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulunan Fadıloğlu, dördüz bebeklere; beşik, battaniye, kırklık takımı, mama ve çocuk bezi hediye etti. 


Aynı anda dördüz bebeğe bakmanın kolay olmadığını dile getiren Başkan Rıdvan Fadıloğlu, "4 çocuğa aynı anda bakabilmek kolay değil. Biz de Şehitkamil Belediyesi olarak elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Çocukların beslenmesi, bezleri, yatakları problemdi. 'Merhaba Bebek' projesiyle doğum yapan tüm kardeşlerimizi takip ediyoruz. Bebekler, doğduklarında çok küçüktü ve uzun süre kuvözde kaldılar. Allah'a şükür, şimdi hepsi evde ve sağlıkları iyi" dedi.


Başkan Rıdvan Fadıloğlu'nun ziyaretinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden baba Seyit Bilici, bebek sevinci yaşamak için 3 sene beklemek zorunda kaldıklarını belirterek, "Kızlarımızın ismini; Elif, Şeyma, Rümeysa, Zeynep koyduk. Çok mutluyuz. Bu sevinci çocuğu olanlar iyi bilir. Çok şükür bebeklerimiz sağlıklı. Genellikle anne çocuklara bakıyor. 3 sene çocuğumuz olmadı. Çocuğumuzun olması için tedavi olduk. Dördüz bebeğimiz olacağını duyduğumuzda çok şaşırdık, sevindik. Allah, çocuğu olmayanlara da bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin. Başkanımıza bizi bu mutlu günümüzde ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz" dedi.


İlk çocuklarının dördüz olmasından dolayı çok mutlu olduğunu kaydeden anne Ayşe Bilici, çocuk sahibi olmanın çok güzel bir duygu olduğunu ifade ederek, "Evimize bir mutluluk, huzur geldi. Allah, çocuğu olmayanlara da çocuk sahibi olmayı nasip etsin. Çocuklarıma bakmak bana hiç zor gelmiyor. Pek zorluklarını görmüyorum. Bebeklerimi çok seviyorum. Biri çok yaramaz. Kucağa alışmış. Çocuklarımın isimlerini ilk günlerde karıştırıyordum. Şimdi artık karıştırmıyorum. Şimdi onları tanıyabiliyorum. Yardımlarından dolayı Başkanımıza çok teşekkür ederim. Başkanımızın evimize gelmesi bizi çok sevindirdi" diye konuştu.

Bu makale 5584 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - Sonraki Sayfa »
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA
Tatlı Puan
Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler